Ciekawe elementy prac

Potrząśnij nią czyli kartka urodzinowa z shakerem

Zrób efekt wow!

Wyobraź sobie, że wręczasz komuś kartkę, a na jego twarzy maluje się ogromny uśmiech zmieszany z zaskoczeniem. Kartka urodzinowa z shakerem – to jest to! Jeśli zależy Tobie na prezencie, który zrobi wrażenie zarówno na dziecku jak i na osobie dorosłej to shaker jest obowiązkowym elementem kartki okolicznościowej. Będzie ciekawym dodatkiem na kartce urodzinowej dla dziecka, albumie na chrzest, a nawet w albumie ślubnym.

Co to ten shaker?

Ten tajemniczy Shaker to nic innego niż okienko wypełnione cekinami, mikrokulkami lub innymi elementami, które podczas potrząsania poruszają się. Do środka można wrzucić elementy w różnych kolorach, kształtach. Samo okienko też może mieć różne kształty i wielkości – od koła po serduszka czy kształty typu grzechotka.

Kartka urodzinowa z shakerem jest świetnym pomysłem na dodatek do prezentu, lub jako forma do przekazania prezentu pieniężnego. Nie jest też, aż tak wypukły by nie można było go schować do koperty i wysłać wraz z zawartymi życzeniami. Kartkę możesz zamówić z kopertą lub pudełkiem.

Shaker w albumie

Shakery zdobią nie tylko kartki, ale są też ciekawym urozmaiceniem albumów. Mogą zdobić okładkę lub wnętrze albumu. Szczególnie lubię je dodawać w albumach dziecięcych, bo na nich zawsze robią ogromne wrażenie. Nie trzeba się ograniczać do standardowych kształtów. Shaker w kształcie rakiety – czemu nie! 🙂

Jak zamówić album?

Jeśli zamawiasz album i chcesz, aby znalazł się w nim shaker to koniecznie napisz o tym w mailu. Możesz też określić jego kształt i wypełnienie, ale jeśli tego nie zrobisz to na pewno dopasuję ten element do całości pracy.

Wybierz kartkę z shakerem, żeby zrobić wrażenie na obdarowanym!

Jeśli chcesz zamówić u mnie kartkę urodzinową z shakerem lub album na każdą okazję to napisz do mnie na adres mailowy kontakt@joannaryba.pl

Gotowe prace możesz kupić w moim butiku na Artyferia. Znajdziesz tam kartki okolicznościowe, albumy i notesy. Są tam także przepiśniki. Jeśli zależy Ci na czasie to gotowy produkt może szybko do Ciebie trafić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.