O mnie

 Nazywam się Asia i od kilku lat zajmuję się rękodziełem. Możesz mnie znać pod nazwą Co ja narobiłam!, ale teraz znajdziecie mnie w sieci jako Pracownia Cacuszko. To mój nowy projekt, w którym chcę oddzielić moją działalność typowo hobbystyczną od tej komercyjnej.

 

Głównie wykonuję albumy, ale także kartki, boxy i wiele innych rzeczy, które związane są z papierem (i nie tylko!). Jeśli chcesz zobaczyć czym się zajmuję to zajrzyj do zakładki Portfolio. Możesz tam zobaczyć jak wyglądają moje prace, a także zasugerować, którą z poprzednich prac mam się zainspirować wykonując zamówienie dla Ciebie.

Prowadzę warsztaty scrapbookingowe, a także pokazy na zlotach. Od lat inspiruję inne rękodzielniczki, organizuję spotkania i wydarzenia, także online.

Moje prace mieszczą się w szeroko rozumianym scrapbookingu, który wyrósł z chęci dokumentowania codzienności. Cały czas się rozwijam, odkrywam i staram się rozbudowywać mój warsztat. Każda praca wykonywana jest z dbałością o szczegóły. Każda jest też inna i wyjątkowa.

Od urodzenia mieszkam we Wrocławiu. Kocham to miasto i cieszę się, że to właśnie w nim mogę rozwijać moją markę – Pracownia Cacuszko. Zamówienia możesz odebrać osobiście wybierając dogodne dla obu stron miejsce.

W sieci możesz mnie znaleźć na:

Facebook

Youtube

Instagram

Jestem członkiem DT sklepu Craftvena, koordynatorką DT ZoJu Design oraz ambasadorką marki Artemisja.

W ramach działalności nierejestrowanej, przyjmuję zamówienia na wykonanie ręcznie wykonanych rzeczy. Odbiór osobisty możliwy we Wrocławiu.

Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą.